6 ملزومات زیبایی که باید برای دور شدن در آخرین دقیقه بسته بندی کنید

قهرمان

عکس از جیمز برانامن/کریستی داون گرفته شده است

چند روز دور بودن با شکوه از شبکه به معنای یک روال آرام تر است ، اما ما هنوز از ترکیب (شگفت انگیز) کنار هم لذت می بریم. از روغن بدن براق کاکائو و ماسک موی فوق العاده ترمیم کننده گرفته تا لکه لب و گونه که به همان اندازه جذاب و سکسی است ، این ملزومات لوکس تقریباً هر آخر هفته را تابستانی تر می کند. مهم نیست که کجا می روید (واقعاً ، ایوان پشتی شما مقصد مشروعی است) ، آنها را بسته بندی کنید تا احساس و ظاهر فوق العاده ای داشته باشید.

1

مینیس لایه بردار و مرطوب کننده

پوستی صاف ، با ظاهری سالم تر و درخشان تر از این دو نفره فراتر از این است ، چه برسد به شکوفایی کلیدی در کمال خارج از شبکه. هرگونه کثیفی تابستانی را از بین ببرید و روزانه مرطوب کنید تا به راحتی بتوانید برای پوست زیبا و شاداب ، مراقبت کمی انجام دهید. به علاوه ، ما اندازه های مورد تایید TSA را دوست داریم که به راحتی در کیف آخر هفته ما جا می شوند.

 1. goop Beauty GOOPGLOW Glowing Skin Duo

  goop Beauty
  GOOPGLOW Glowing Skin Duo
  خنده ، 48 دلار

  خرید کن

2

روغن بدن

این روغن لوکس و دارای رایحه ای زیبا ، درخشش برنز و آفتابی بر پوست شما می گذارد. روغن نارگیل و آووکادو مرطوب کننده عمیق است ، در حالی که روغن تمشک آرامش بخش و انرژی زا است. هندوانه ، قهوه و روغن های کاکائو هر رنگ پوست را برای کمی برنزه و طبیعی به نظر می رسانند (نیازی به یک ثانیه در آفتاب گذراندن نیست). به خوبی تکان دهید و روی پاها ، شانه ها صاف کنید – هرجا که کمی روشنایی و رنگ آمیزی می خواهید.

 1. روغن بدن Balmyard Beauty Paradise

  زیبایی Balmyard
  روغن بدن بهشت
  خنده ، 98 دلار

  خرید کن

3

حفاظت از آفتاب

این کرم ضد آفتاب مانند یک رویا غرق می شود و برای سفر به بازار کشاورزان به اندازه یک روز در ساحل یا پیاده روی باورنکردنی است. دارای اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم برای حفاظت از طیف وسیع است و با ترکیبی بسیار زیبا از شیا ، آلوئه و کالاندولا به خوبی آبرسانی می شود.

 1. کرم ضد آفتاب داروسازی ارگانیک Cellular Protection SPF 50

  داروخانه ارگانیک
  کرم ضد آفتاب محافظ سلولی SPF 50
  خنده ، 69 دلار

  خرید کن

4

ماسک مو

شما می خواهید در آخر هفته های دور یک درمان عمیق با شما داشته باشید ، به خصوص اگر قصد دارید شنا کنید. این ترکیب از کره شی ، روغن ungurahua و اکالیپتوس مغذی و ترمیم کننده است و موها را ابریشمی و تغذیه کامل می کند.

 1. ماسک مو امگا 9 ناموفق

  ناموفق
  ماسک مو امگا 9
  خنده ، 42 دلار

  خرید کن

5

SELF-TANNER

بین آن رایحه اسطوخودوس و رایحه ظریف و در عین حال خوش طعم ، این آنتی اکسیدان
لوسیون حاوی روغن مغذی اعتیادآور است و برای پوست عالی است.

 1. لوسیون خود برنزه تدریجی KORA Organics

  KORA Organics
  تدریجی
  لوسیون خود برنزه

  خنده ، 48 دلار

  خرید کن

6

استین لب و لب

این کرم صورتی گلبرگ که روی گونه ها و لب ها صاف شده است ، زیباترین ترشحات شبنم را به همراه می آورد که به طور همزمان کم کار و خیره کننده است.

 1. کرم سرشار از ویتامین Tata Harper در Lovely

  تاتا هارپر
  رژگونه کرم حاوی ویتامین
  خنده ، 42 دلار

  خرید کن