5 راه برای افزودن تقویت مغذی به غذاهای مورد علاقه

5 راه برای افزودن تقویت مغذی به غذاهای مورد علاقه

عکس از لوئیز ساموئلسن/پروژه مجوز

با همکاری دوستان ما در HUZZAH

اخیراً مانترا غذایی ما “بله … و” است: “آره، من از غذاهای مورد علاقه ام لذت می برم زیرا خوشمزه هستند و باعث خوشحالی من می شوند. و من سعی می کنم ارزش غذایی آنها را نیز به حداکثر برسانم. ”

پنج مورد از وسواس های غذایی ما در حال حاضر از مارک های مورد علاقه ما ثابت می کند که لذت و تغذیه نیازی به تضاد ندارند.

 1. سلتزرهای طعم دار به بسیاری از ما کمک کرده اند که نوشابه های شیرین را کنار بگذاریم. اما اکنون ما نوشیدن آب گازدار را که واقعاً چیزی به رژیم غذایی ما نمی افزاید ، می نوشیم. به نوعی فرصت از دست رفته ، نه؟ سپس HUZZAH را پیدا کردیم ، یک ذوب کننده میوه ای با پروبیوتیک های زنده که می تواند به سلامت روده کمک کند. با کمتر از سه گرم شکر در قوطی ، شیرین نیست و طعم میوه های واقعی کاملاً به چشم می خورد. تمشک و لیمو ترش و زنجیره ای است و گلابی شاداب ملایم و تازه است ، اما مورد علاقه ما توت فرنگی و هیبیسکوس به دلیل ته رنگ های ظریف گل است. این یک راه طراوت برای به پایان رساندن ناهار ، خنک شدن در اواخر بعد از ظهر یا اضافه کردن مقداری حباب به شام ​​است ، در حالی که از روده سالم حمایت می کنید.

 2. تمشک و لیمو Huzzah ، 13.99 دلار

  هوزا
  STRAWBERRY و HIBISCUS
  هوزا ، 14 دلار

  خرید کن


 1. طعم غلات مورد علاقه دوران کودکی ما با مواد سالم تری مهندسی شده است – چه یافته شگفت انگیزی. به لطف مواد هوشمندی مانند پروتئین آب پنیر و آللوز ، این غلات پروتئین بیشتر و کربوهیدرات کمتری در هر وعده نسبت به غلات معمولی و بدون قند دارند. آنها هنوز هم به طعم بسیار خوبی مزه دارند و با 9 طعم و مزه مختلف ، چیزی برای همه وجود دارد (ما عاشق انواع کاکائو و مات هستیم). همراهی های پیشنهادی شامل خوابیدن در لباس خواب ، لباس خواب و کارتون صبح شنبه است.

 2. قاشق جادویی

  قاشق جادویی
  تنوع
  قاشق جادویی ، 40 دلار

  خرید کن


 1. Siete همیشه آن را میخ می کند. این باعث می شود برخی از چیپس های مورد علاقه ما و یک کوانسو وگان گیاهی مضحک خوب ساخته شود ، و ما از رویکرد آن در ایجاد کارکرد غذاهای محبوب برای تعدادی از نیازهای رژیم غذایی بدون از دست دادن طعم قدردانی می کنیم. اولین محصول این برند تورتیلا بدون دانه بود که فوق العاده هستند ، اما کوچک هستند و برای تاکو مناسب ترند. راه اندازی این تورتیلا با اندازه بوریتو زمینه بازی را باز کرده است. ما در مورد بوریتوی صبحانه بدون دانه ، بسته بندی ناهار ، بسته بندی سالم خانگی صحبت می کنیم (بله ، که بسته بندی کرانچ – این یک مفهوم خوب است که وقتی با ترکیبات بهتر ساخته شود به یک چیز عالی تبدیل می شود) ، و حتی آن هک ویروسی TikTok tortilla.

 2. Siete GRAIN FREE BURRITO SITZAS TORTILLAS - 6 بسته

  هفت
  اندازه بورریتو بدون دانه
  TORTILLAS – 6 بسته

  هفت ، 80 دلار

  خرید کن


 1. ماکارونی تازه مورد علاقه ما بدون دانه از Cappello تهیه می شود ، بنابراین احساس خوبی نسبت به پوسته پیتزای منجمد بدون دانه داشتیم. ترد ، شیرین ، جویدنی و اصلاً نیست خمیر – همه چیز شما از یک پیتزا می خواهید در حالی که پیتزاهای آماده از قبل آماده شده اند ، ما از همه فرصت های سفارشی سازی که همراه با پوسته برهنه ایجاد می شود ، خوشمان می آید. یک دسته از این پای ها را به همراه انواع غذاهای خوش طعم برای تهیه یک مهمانی پیتزا DIY تهیه کنید که همه افراد با هر نوع رژیم غذایی می توانند از آن لذت ببرند.

 2. پوسته پیتزای برهنه کاپلو ، 9 دلار

  کلاه
  پوسته پیتزا برهنه
  کلاه ، 9 دلار

  خرید کن


 1. یک آجیل با روکش شکلات یک میان وعده درجه یک برای شب های فیلم ، سفرهای جاده ای و رکود وحشتناک ساعت 3 بعد از ظهر است. در حال حاضر ، ما در حال خوردن واقع بینانه هستیم: ما می دانیم که یک درمان یک درمان است و ما به دنبال معجزه سلامتی در یک با روکش آب نبات پوسته. با این وجود ، ما با تکه های بادام از شکلات هو تحت تأثیر قرار گرفته ایم. این یک شکلات بدون لبنیات است که با شکر نارگیل ساخته شده است و فقط تعادل مناسب بین تلخ و شیرین است. علاوه بر این ، نمک دریایی نیز وجود دارد که هر دسر را بهتر می کند.

 2. بادام هو + نمک دریایی Hunks Hu ، 49 دلار

  هو
  بادام + دریا
  گوشت نمک

  هو ، 49 دلار

  خرید کن