تایلر وانلاس معاون طراحی بافر است

خوشحال می شوم آن را به اشتراک بگذارم تایلر وانلاس اخیراً معاون طراحی بافر شد. 🎉

تایلر بیش از پنج سال است که در تیم بافر است و در ابتدا به عنوان مدیر محصول پیوست قبل از اینکه به اولین مدیر طراحی ما منتقل شود.

در طول سال 2020 ، در حالی که ما برای یک رهبر محصول جدید استخدام می کردیم ، تایلر این نقش را به طور موقت بر عهده گرفت و کار خارق العاده ای انجام داد. من تحت تاثیر قرار گرفته ام که چگونه او اینقدر تقلب کرده است ، در سطح بالایی کار می کند و در لایه هایی از تیم رهبری تا سطح فردی 1: 1 با اعضای تیم محصول مشارکت داشته است. او محصول فوق العاده ای را هدایت کرد ، فرایندها و ترازهای جدیدی را معرفی کرد و همه چیز را در مکانی فوق العاده قرار داد ماریا، CPO ما ، بیاید و ما را به سطح جدیدی برساند. از زمان همکاری با ماریا ، او یک مشارکت قوی ایجاد کرده است و آنها پیش از این به نقاط عطف باورنکردنی دست یافته اند و به طور مشترک انرژی جدیدی در نحوه برخورد ما با محصول به ارمغان آورده اند.

بازتاب کلیدی من در شش ماه گذشته این بود که در Buffer ، ما همیشه درباره اینکه محصول در هسته Buffer قرار دارد صحبت کرده ایم. ما واقعاً یک سازمان هدایت شده محصول هستیم و محصول را در مرکز همه کارهایی که انجام می دهیم قرار می دهیم. ما تیم فروش نداریم و بسیاری از رشد ما از طریق شفاهی بر اساس تجربه مشتریان ما انجام می شود. با این حساب ، به ذهنم رسید که داشتن دو رهبر محصول ، هر دو ماریا و تایلر ، در تیم رهبری مناسب ترین ساختار پیش رو خواهد بود و به ما کمک می کند تا تعادل و رویکرد مناسب استراتژی را در طول زمان ایجاد کنیم. معاون طراحی نقشی نیست که قبلاً در Buffer داشتیم و در این چند ماه اول ، کاملاً طبیعی و بسیار تأثیرگذار بود. این تصمیم اهمیتی را که برای نوآوری و کیفیت محصول قائل هستیم ، منعکس می کند ، که برای بسیاری از نتایج مورد نظر ما اساسی است.

مطالب پیشنهاد شده  آنچه شما باید در مورد ایجاد شغل در رسانه های اجتماعی بدانید

من از هر کاری که تایلر برای بافر و مشتریان ما انجام می دهد بسیار سپاسگزارم. تایلر در تصمیمات بزرگ امسال شریک فوق العاده ای بوده است. من معتقدم که مشتریان و همه ما در Buffer در نتیجه مشارکت قابل توجه تایلر بهتر هستیم.