مزایای خلقی زعفران – و چگونه می توان از آن بیشتر استفاده کرد

زعفران لاته

عکس از FULLEST گرفته شده است

زعفران-یکی از گران ترین ادویه جات در جهان ، به دلیل کار زیاد برداشت آن-سابقه دارویی طولانی نیز دارد. اخیراً ، این مورد به دلیل تأثیرات مثبت آن در حمایت از خلق و خوی سالم مورد مطالعه قرار گرفته است.

3 روش مصرف زعفران

1

آشپزی

زعفران نیاز به گرما و مایع دارد تا بیشترین طعم را داشته باشد ، که باعث می شود برای برنج ، ریزوتو ، پلو و پائلا مناسب باشد. برای برنج ساده زعفرانی ، باید نخ زعفران خود را خرد کرده و اجازه دهید قبل از پختن با برنج خود در آب داغ خیس بخورد. اگر مایعی مانند سوپ یا خورشت درست می کنید ، می توانید نخ زعفران خرد شده را با بقیه مواد خود داخل آن بریزید.

بره تگین با گوجه فرنگی ، زعفران و دارچین

بره تگین با گوجه فرنگی ، زعفران و دارچین

مرغ با پیاز ، لیمو و زعفران

مرغ با پیاز ، لیمو و زعفران

مرغ و سبزیجات پائائلا

مرغ و سبزیجات پائائلا


2

خوردن

ما عشق کاملاً مستندی به لاته زعفرانی داریم. غذای مورد علاقه ما مخلوطی از پودر Fullest است که فقط با زعفران ، هل ارگانیک ، پودر شیر نارگیل و پودر آب نارگیل تهیه شده است که با شیر بخارپز دلخواه خود مخلوط می کنید. (ما جو دوسر را ترجیح می دهیم.) پودر لاته به خوبی مخلوط می شود-با یک کفگیر برقی راحت تر است ، اما اگر آن را ندارید ، یک همزن ماتچا یا مقداری قاشق هم زدن قوی کار را انجام می دهد.


3

مکمل

مکمل های زعفران معمولاً به شکل کپسول هستند. هنگام انتخاب یکی ، مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنید دوز آن است – به دنبال مارکی باشید که از دوز بالینی عصاره زعفران استفاده کرده است. (برای مکمل ها ، ما عصاره زعفران را بر زعفران کامل ترجیح می دهیم. تحقیقات بیشتری در پشت آن وجود دارد.)

مطالب پیشنهاد شده  لیست جدید pbn ها

عصاره زعفران را می توانید در مکمل حمایت کننده میل جنسی ما ، DTF ، بیابید. در حالی که عصاره شنبلیله باعث تحریک و میل جنسی در DTF می شود ، ما فرمول را با سی میلی گرم عصاره زعفران – دوز روزانه مورد مطالعه در اکثر تحقیقات – برای حمایت از خلق عمومی ، جمع بندی کردیم.*


*این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است. این محصول برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از هر گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.


این مقاله فقط برای اهداف اطلاع رسانی است. این دارو جایگزینی برای مشاوره ، تشخیص یا درمان پزشکی حرفه ای نیست و هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد و هرگز نباید از توصیه های پزشکی خاص استفاده کرد. در حدی که این مقاله توصیه های پزشکان یا پزشکان را شامل می شود ، نظرات بیان شده نظرات متخصص ذکر شده است و لزوماً نمایانگر دیدگاه های گوپ نیست.