جوجه راک آماده می شود: مراقبت از پوست ، آرایش و موهای روز دوم

قهرمان

روتین عصر من

ایزابلا اینگرت |

خواننده و ترانه سرا ، Kid Sistr

با این حال ، روال از روز قبل شروع می شود. انگلرت می گوید: “موهای روز دوم همیشه بهتر است.” “بنابراین اگر من دارم یک روز بین نمایش ها ، من روز قبل آن را می شستم. اولین محصول گوپ – و فکر می کنم اولین محصول تمیز – که من خریدم شامپوی اسکراب پوست سر بود و من آن را دوست دارم. موهای من زمانی سالم می شوند که زیاد آنها را نشویم. من جمع می شوم و موهای من می توانند بسیار صاف شوند ، بنابراین هر چند شامپو ، اسکراب را انجام می دهم. من از آن موقعیت برای انجام سرم موهای جدید نیز استفاده می کنم. بیشتر روغن های مو برای من سنگین هستند ، بنابراین سرم کامل است – موهایم را ابریشمی می کند ، با حجم زیاد و این بافت عالی. آن را به مدت بیست دقیقه می گذارم ، سپس زیر دوش می شوم ، اسکراب را انجام می دهم و با Rahua Voluminous حالت می دهم – بدن خوبی به من می دهد. ” روز نمایش ، انگلرت قبل از رفتن به محل برگزاری مراسم برای بررسی صدا ، در هتل آماده می شود.

3:15 بعد از ظهر: پوست من به شدت خشک می شود ، بنابراین من عاشق چربی صورت هستم و به محض اینکه از حمام خارج شدم آن را می پوشم. وقتی در فروشگاه کار می کردم ، می توانستم نمونه های مختلف روغن صورت را بگیرم و دیدم (و احساس کردم) چقدر برای پوست من عالی هستند. مورد علاقه من Living Libations است – احساس بسیار خوبی است. این بسیار مرطوب کننده است ، به علاوه من عطرها را خیلی دوست دارم و بوی شگفت انگیزی دارد.

چند دقیقه منتظر می مانم ، سپس مقداری لوسیون GOOPGLOW را صاف می کنم. پوست من را مرطوب می کند و به آن احساس طراوت ، فوق العاده آبرسانی و نرم بالش می دهد.

 1. Living Libation بهترین روغن صورت برای پوست صورت - دریای خولان ، گوپ ، 36 دلار

  کتابهای زنده
  بهترین روغن صورت برای پوست صورت – خولان دریایی
  خنده ، 36 دلار

  خرید کن

 2. goop BEAUTY GOOPGLOW لوسیون درخشان ، goop ، 58 دلار

  goop Beauty
  لوسیون براق GOOPGLOW
  goop ، $ 58/$ 52 با اشتراک

  خرید کن

4 بعد از ظهر: ما معمولاً قبل از بررسی صدا موها و آرایش خود را در محلی که قرار است بازی کنیم با هم انجام می دهیم. من دوست دارم ابتدا موها را انجام دهم و بستگی زیادی به احساس من دارد. روحیه من همیشه تغییر می کند – گاهی اوقات می خواهم بیشتر مردانه یا زنانه احساس کنم. نحوه نشان دادن خودم همیشه در حال تغییر است.

به ندرت زمانی برای سشوار کشیدن وجود دارد ، اما در صورت وجود ، من تمام تلاش خود را انجام می دهم. معمولاً زمان وجود ندارد ، بنابراین اغلب او را در دم اسبی می گذارم و می بندم یا می گذارم پایین و در اسپری نمک دریا از French Girl برای بافت آن را اسپری می کنم ، یا موهایم را اسپری می کنم تا براق و براق شود.

 1. اسپری دخترانه فرانسوی دخترانه - 8 اونس ، گوپ ، 18 دلار

  دختر فرانسوی
  اسپری دریایی
  خفن ، 20 دلار

  خرید کن

 2. Ga.Ma. ضریب هوشی حرفه ای ایتالیا ، عالی ، 400 دلار

  Ga.Ma. حرفه ای ایتالیا
  سشوار IQ Perfetto
  گوپ ، 399 دلار

  خرید کن

 3. اسپری آماده کننده Innersense Hair Love، goop ، 28 دلار

  بی حس
  اسپری آماده کننده عشق مو
  خنده ، 28 دلار

  خرید کن

4:30 بعد از ظهر: ما دوست داریم آرایش یکدیگر را انجام دهیم – گاهی اوقات یک ظاهر را با هم انجام می دهیم و سعی می کنیم مطابقت داشته باشیم. زمانهای دیگر التقاطی تر است فوق العاده سرگرم کننده است. به طور کلی ، من دوست دارم روی یک چشم اصلی یا یک لب تمرکز کنم. آتلیه وستمن این سایه چشم بوروندی را دارد که من هر روز از آن استفاده می کردم – حتی می توانید آن را با یک رژ لب روشن بپوشید و عجیب به نظر نمی رسد. دوست پسرم که هرگز متوجه آرایش من نمی شود ، از من پرسید: “سایه چشم زیبایی داری؟ خیلی خوب به نظر می رسد! ” من آن را هر روز و سپس روی صحنه می پوشم – بهترین است.

 1. Ami Cole Light-Catching Highlighter ، goop ، 22 دلار

  امی کول
  هایلایتر گیرای نور
  خنده ، 22 دلار

  خرید کن

 2. Westman Atelier Eye Pods Eye Shadow (رنگ: Les Nuits) ، goop ، 88 دلار

  آتلیه وستمن
  Eod Pods Eye Shadow
  خنده ، 88 دلار

  خرید کن

برای اجرا ، من عاشق براق روی صورتم هستم – همه ما دوست داریم از آن استفاده کنیم – این بسیار سرگرم کننده است.

اگر روی چشم هایم تمرکز کنم ، از یک گربه چشم بزرگ امی واینهاوس خوشم می آید-چیزهای ILIA بسیار سیاه هستند و واقعا ماندگار هستند. من هم از آستر و هم از ریمل استفاده می کنم. لب برهنه ای اضافه می کنم و بس.

 1. خط مایع ILIA Clean Line Liquid، goop، 28 دلار

  ایلیا
  آستر مایع Clean Line
  خنده ، 28 دلار

  خرید کن

 2. goop Beauty GOOPGENES مومیایی کننده لب ، goop ، 20 دلار

  goop Beauty
  GOOPGENES مرطوب کننده لب پاک کننده تغذیه کننده
  خفن ، 20 دلار

  خرید کن

 3. ریمل ILIA ، goop ، 26 دلار

  ایلیا
  ریمل مژه و ابرو
  خنده ، 26 دلار

  خرید کن

اگر آن روز بیشتر به لب علاقه دارم ، یکی از سه رنگ Kosas را انتخاب می کنم. من در فروشگاه گوپ عاشق رژ لب Kosas شدم: آنها بهترین رنگ قرمز را دارند ، ققنوس. فینیکس را با موهای صاف ترکیب کنید و فقط ظاهری فانتزی و معروف داشته باشید. من همچنین عاشق فوشیا ، Violet Fury و همچنین Darkroom هستم که فوق العاده سکسی است.

رژگونه زرشکی Olio E Osso بسیار شفاف و زیبا است. و شاید این عجیب به نظر برسد ، اما اگر رژگونه ام زیاد شود ، نیازی به کانسیلر ندارم. (اگر به آن احتیاج دارم ، RMS را دوست دارم.)

 1. رنگ لب کوزاس بی وزنه در ققنوس

  کوساس
  رنگ لب بدون وزن در ققنوس
  خنده ، 28 دلار

  خرید کن

 2. kosas Weightless Lip Color in Royal goop 28 دلار

  کوساس
  رنگ لب بدون وزن در رویال
  خنده ، 28 دلار

  خرید کن

 3. kosas Weightless Lip Color in Darkroom goop 28 دلار

  کوساس
  رنگ لب بدون وزن در تاریک اتاق
  خنده ، 28 دلار

  خرید کن

ابروهایم باید کرک شوند. در روزهایی که من اجرا نمی کنم ، فقط ابروهایم را انجام می دهم و کمی ریمل و رژ می زنم ، اما قبل از نمایش ، ابروها اهمیت بیشتری دارند. من برس فوق العاده کوچک روی ژل ابرو Kosas را دوست دارم – واقعاً می توانید خاص شوید. ابروهای من ناهموار هستند ، بنابراین من به این سطح از جزئیات نیاز دارم.

 1. درمان لیفتینگ شفاف ابرو کوساس ، گوپ ، 22 دلار

  کوساس
  درمان لیفتینگ شفاف ابروهای هوایی
  خنده ، 22 دلار

  خرید کن

 2. RMS Beauty

  RMS زیبایی
  پوشش “Un”
  خنده ، 36 دلار

  خرید کن

 3. Oil and Bone Balm in No. 3 Crimson ، goop ، 28 دلار

  روغن و استخوان
  مومیایی شماره 3
  زرشکی

  خنده ، 28 دلار

  خرید کن

4:55 بعد از ظهر: رایحه چنین تاثیری بر روحیه من دارد. فقط باید قبل از نمایش بوی خوب بدهم! من عاشق رایحه های دودی گوپل ، هم شیسو و هم بخور هستم – دومی یادداشتی دارد که تقریباً برای من بوی سیگار می دهد ، که می دانم عجیب به نظر می رسد اما من آن را دوست دارم. وقتی روی صحنه حرکت می کنم ، دوست دارم عطر را روی پوستم بویید.

 1. goop Beauty Eau de Parfum: Edition 02 - Shiso ، goop ، 125 دلار

  goop Beauty
  Eau de Parfum: Edition 02 – Shiso
  گوپ ، 125 دلار

  خرید کن

 2. goop Beauty Eau de Parfum: Edition 03 - بخور دادن ، goop ، 125 دلار

  goop Beauty
  Eau de Parfum: Edition 03 – بخور
  گوپ ، 125 دلار

  خرید کن