8 ابزار بهداشت دهان و دندان برای دندانهای درخشان و نفس تازه

زن مسواک می زند

عکس از سارا مینگوت/بایگانی تنه گرفته شده است

ما شک نداریم که شما یک روال مسواک را به خوبی حفظ کرده اید. اما اگر احساس می کنید می توانید برای سفیدی مروارید ، لثه ، زبان و بقیه کارهای بیشتری انجام دهید ، ما ایده هایی داریم: تغییر در خمیر دندان ، عادت ده ثانیه ای در خراشیدن زبان و اگر آماده برای شروع-یک بازنشستگی دو هفته ای شامل کیسه های روغن نارگیل نعناع درخشان.

خمیردندان ها

 1. در ابتدا ، این خمیر دندان که فلوراید را با ماده ای به نام نانو هیدروکسی آپاتیت (n-Ha) عوض می کند که برای ده ها سال استاندارد طلا در دندانپزشکی ژاپن بوده است: پلاک ها را از بین می برد ، حساسیت زدایی می کند و برای دوباره سازی مجدد دندان ها عمل می کند. علاوه بر این ، این خمیردندان فاقد پارابن ، SLS و طعم دهنده های مصنوعی است و طعم ظریفی با نعناع ، چای سبز و هل دارد.

  خمیر دندان BOKA Ela Mint ، 12 دلار

  ذخیره
  خمیر دندان نعناع الا
  خنده ، 12 دلار

  خرید کن

 2. این واقعیت که این خمیردندان فاقد فلوراید و سولفات است ممکن است یک مزیت باشد ، زیرا طعم فوق العاده ای دارد. به طور طبیعی با روغن نعناع ، برگ نعناع و برگ سبز زمستانی مزه دار شده و در مبارزه با پلاک ، نفس را تازه می کند. به علاوه ، یک کلید فلزی شیک برای چرخاندن لوله هنگام استفاده از آن ارائه می شود و بر خلاف خمیردندان های معمولی ، بسته بندی کاملاً قابل بازیافت دارد.

  خمیر دندان طبیعی Davids Premium

  دیویدز
  خمیردندان طبیعی درجه یک
  خنده ، 10 دلار

  خرید کن

 1. نخ نخ

  وقتی دندانپزشک از شما می پرسد آیا از نخ دندان استفاده می کنید ، می تواند تشخیص دهد که چه زمانی دروغ می گویید. اما برخی از مردم مجبور نیستند: جامعه ای از نخ دندان های سرسخت آنجا وجود دارد و وفاداری آنها به کوکوفلوس مربوط می شود. Cocofloss از 500 رشته پلی استر ساخته شده است که احساس فوق العاده ای دارند-نخ دندان خود ضخیم تر از قبل است ، اما به نوعی راحت تر بین دندان ها می لغزد. با روغن نارگیل پوشیده شده ، بوی نارگیل طبیعی ، نعناع و طعم های دیگر (کمی) می دهد. وقتی آن را امتحان کنید ، دیگر به عقب برنمی گردید.

  کوکوفلوس

  کوکوفلوس
  کوکوفلوس
  خنده ، 9 دلار

  خرید کن

 2. مسواک

  مسواک انتخابی ما از بامبو ساخته شده است – که برای کشت به آب ، زمین و نیروی کمتری نسبت به چوب نیاز دارد – و به جای موهای پلاستیکی موهای طبیعی دارد. ما دوست داریم تعدادی از این موارد را برای سفر و مهمانان خانه در دست داشته باشیم.

  مسواک OLAS بامبو

  امواج
  مسواک بامبو
  خنده ، 8 دلار

  خرید کن

 3. پاک کننده زبان

  این حلقه از جنس استنلس استیل برای از بین بردن تجمع زبان ساخته شده است-یک عمل آیورودا برای مراقبت از دهان و نفس تازه. با دو دسته کوچک برای کنترل بیشتر ساخته شده است و به راحتی تا انتهای دهان می رسد. شما همیشه می توانید زبان خود را با مسواک خود تمیز کنید ، اما این احساس بهتری نسبت به موهای مسواک دارد و احساس می کند که کار بهتری نیز انجام می دهد.

  پاک کننده زبان بوکا رسانا

  ذخیره
  پاک کننده زبان رسانا
  خنده ، 9 دلار

  خرید کن

 4. دهانشویه

  کریستوفر پرز ، دندانپزشک و موج سوار با الهام از عشق به اقیانوس و اشتیاق پایداری ، این شستشوی دهانی ملایم را برای درمان دهانمان – “اقیانوس های داخلی” ما با مهربانی ایجاد کرد. پرز به جای خشک کردن الکل ها ، شستشو را با نمک های دریایی غنی ، جلبک های سبز آبی ، عصاره جلبک دریایی ، اکیناسه و روغنهای ضروری تهیه کرد. بوی ضعیفی شبیه دریا دارد و به شما احساس تمیزی می دهد که دنبال آن هستید. برای سفر یا کیف دستی خود ، اندازه مسافرت کوچکتر و قابل تنظیم را بگیرید.

   OLAS Marine Bio-Active Mouthrinse

  امواج
  دریایی Bio-Active دهانشویه
  گوپ ، 24 دلار

  خرید کن

 5. کیت روغن گیری

  دو هفته به آن مهلت دهید تا با روغن کشیدن قسم بخورید ، عمل بهداشت دهان و دندان آیورودا که روغن را در دهان خود می ریزید تا از شر اضافه آن خلاص شوید. ولی، یا ایجاد. شامل چهارده کیسه روغن نارگیل روشن و نعناع با روغنهای ضروری از لیمو ، بابونه و مربا می باشد. این کیت طوری طراحی شده است که برای چهارده روز متوالی برای بازنشانی کامل دهان استفاده شود. هر روز ، قبل از استفاده از نخ دندان و مسواک زدن ، فقط یک بسته را پاره کنید ، روغن را به دهان خود بریزید و آن را به مدت پنج تا پانزده دقیقه بچرخانید و سپس آن را به سطل زباله بریزید. (روغن نارگیل می تواند فاضلاب سینک ظرفشویی شما را مسدود کند.) بعد از چهارده روز اول ، هفته ای دوبار بشویید تا نتایج را حفظ کنید.

  کیسه صبحانه روغن نعناع کشنده ساشه

  کیکو
  ساشه های روغن نعناع صبحگاهی
  خنده ، 39 دلار

  خرید کن

 6. نوارهای سفید کننده

  این نوارهای سفید کننده از مواد گیاهی برای سفید کردن دندان ها به جای پراکسید هیدروژن یا سایر مواد شیمیایی محرک استفاده می کنند که معمولاً در مارک های اصلی موجود است. با استفاده از نوارهای Lumineux ، از ترکیب روغن نارگیل ، نمک دریای مرده ، مواد معدنی ، آرام بخش آلوئه ورا و اسانس های نعناع ، میخک و ریحان سفید کننده طبیعی می شوید. آنها برای دندانهای حساس مناسب هستند و برای دهانهایی با کامپوزیت ، روکش و روکش ایمن هستند.

  نوارهای سفید کننده ضروری دهان Lumineux

  ملزومات شفاهی
  نوارهای سفید کننده لومینوکس
  گپ ، 38 دلار

  خرید کن

این مقاله فقط برای اهداف اطلاع رسانی است. این دارو جایگزینی برای مشاوره ، تشخیص یا درمان پزشکی حرفه ای نیست و هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد و هرگز نباید از توصیه های پزشکی خاص استفاده کرد. در حدی که این مقاله توصیه های پزشکان یا پزشکان را شامل می شود ، نظرات بیان شده نظرات متخصص ذکر شده است و لزوماً نمایانگر دیدگاه های گوپ نیست.