22 تا از بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی 2021 [انواع پوست]

وقتی کرم ضد چروک استفاده می کنید، تنها جلوی آسیبهای ناشی از رادیکالهای آزاد و دیگر صدمات محیطی را می گیرید، ولی در صورتی که آسیب وارده به یک سلول بسیار شدید باشد، هیچ کرمی نمی تواند موجب جوانسازی آن شود. از پوست شما در مقابل عوامل محیطی مانند آلایندهها و اشعه مضر خورشید محافظت میکنند. پس لازم است از کرمهایی استفاده کنید که حاوی مرطوب کننده هستند و با کمک به کلاژن سازی پوست مانع خشکی آن میشوند.

بعضی از آن انسان ها نمی توانستند این قضیه را درک کنند که کم کم دارن پیر می شوند. یکی دیگر از مهمترین ضد پیری ها است که به ترمیم آسیب های پوستی کمک می کند. در پوست انسان پروتئین های کلاژن مرتباً توسط فیبروبِلاست ها سنتز میشن و کلاژن های قدیمی و اضافی توسط یکسری آنزیمها تجزیه و تخریب میشن؛ در ساختار یک پوست سالم، برای منع فعالیت بیش از حد این آنزیمها و در نتیجه جلوگیری از تجزیه بیش از حد کلاژن پوست، این آنزیم ها باید در کنار مهارکننده هاشون حضور داشته باشن.

یکی از عواملی که باعث ایجاد چروک بر روی پوست میشود، کاهش شدید سطح کلاژن و در نتیجه خشکی پوست است. می توانند رطوبت را تقویت کنند و به کاهش اثرات تحریک کننده مواد ضد پیری کمک می کند. رتینیل پالمیتات یک آنتی اکسیدان و استر رتینول است، اثر بخشی اش همانند رتینول است اما برتری آن این است که تحریک کمتری ایجاد میکند. گردش خون سلولی را تحریک می کنند، تولید کلاژن را تحریک می کنند و حتی به تنفس پوست کمک می کنند.

مانند ویتامین های C و E به مبارزه با رادیکال های آزاد (مولکول های ناپایدار که می توانند صدمات عمده ای به سلول های شما وارد کنند) کمک می کنند. این ماده ممکن است به کاهش چین و چروک های ریز اطراف چشم و محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از نور خورشید کمک کند و معمولا در ترکیبات کرم ضد چروک وجود دارد . ورزش کردن حتی برای سلامت پوست نیز بسیار مفید است، اما چون امروز مشکلات زیاد یا تنبلی مانع از اختصاص تایمی برای ورزش یا فعالیت می شود، مجبور به تامین مواد مورد نیاز بدن از خارج بوده و استفاده از محصولات درمانی مراقبتی هستیم تا روند پیری را کاهش دهیم.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با بهترین کرم ضد چروک 2018 وب سایت خود باشید.