13 ساعت با مدیر خلاق (و مادر جدید) پیا بارونسینی

پیا بارونسینی - عشق سوم

با همکاری دوستان ما در ThirdLove

در دنیایی که بیش از حد فیلتر شده است ، پیا بارونسینی به طرز شگفت انگیزی معتبر است. مدیر خلاق LPA ، همه چیز بهترین است میزبان پادکست ، و مادر برای کودک کارملا در مورد سفر خود به مادری به اندازه همه چیزهای دیگر در زندگی اش باز است. او می گوید: “اشتراک گذاری چیزی است که باعث می شود احساس کنم با دیگران در ارتباط هستم.” “من از دوران پیش دبستانی یک کتاب باز بودم. این برای من طبیعت دوم است. “

اما حتی کتاب های باز نیز می توانند ناامنی را تجربه کنند. (او می گوید: “بدترین ترس من این است که مردم به عکس های من در اینستاگرام نگاه کنند و فکر کنند:” اوه ، واقعاً پیا خودش را رها کرد. “) با نام تجاری برای مادر جدید درخشان.

ما با بارونچینی در خانه آفتابی اش در لس آنجلس صحبت کردیم تا در مورد مرزها ، فرهنگ بازگشت به عقب صحبت کنیم و چرا وقتی حتی بهترین برنامه ها به هم می ریزد ، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که راحت باشید ، قضاوت خود را کنار بگذارید. ، و – شعار مورد علاقه او در اواخر – به خودتان لطف کنید.

13 ساعت با PIA

بیدار شو

ساعت 7:30 صبح

هیچ چیز بهتر از این نیست که چهل و پنج دقیقه اول روزم را با کارملا در آغوش بگیرم. به تازگی ، شخصی را در اینستاگرام دیدم که زنانی را تمسخر می کند که صورت نوزادان خود را با ایموجی پوشانده اند. من کسی هستم که در همه جنبه های زندگی من صادق است – اما این است من سفر. فرزند من درخواست نکرده است که در اینترنت قرار بگیرد ، بنابراین برای من ، این امر در مورد ایجاد مرزهای سالم با او به احترام است.

ساعت 8 صبح

لباس بپوش. دکمه ها همیشه مورد توجه من بوده اند-مخصوصاً اکنون به این دلیل که من هنوز نیاز به دسترسی آسان به سینه هایم دارم. من همچنین به لباس های زیاد و قطعات راحتی تکیه کرده ام که باعث می شود احساس خوبی داشته باشم. شوهرم به من آموخت که یک کمد لباس زیبا و تمیز داشته باشم و روی چیزهایی سرمایه گذاری کنم که برای همیشه خواهید داشت ، بنابراین من سعی می کنم از آن آگاه باشم.

ساعت 10 صبح

در تمام دوران بارداری ، من در ورزش کردن و تغذیه سالم بسیار کوشا بودم. اما در عین حال ، از به اشتراک گذاشتن بدنم در اینستاگرام می ترسم. کل “خود را رها کن ، هر چه می خواهی بخور – باردار هستی!” روایت مرا اذیت کرد زیرا در آن صورت ، گویی از شما انتظار می رود که بلافاصله پس از زایمان به حالت اولیه برگردید. دیوانه کننده است! اما من همچنین نمی خواهم زنانی را که به بدن خود در دوران بارداری افتخار می کنند ، شرمنده کنم ، زیرا این چیزی است که باید جشن گرفته شود.

بنابراین در حال حاضر ، من از پیاده روی های طولانی و ایجاد یک باشگاه بدنسازی خانگی لذت می برم تا بتوانم هفته ای یک بار با مربی خود زوم کنم. اما من نمی خواهم خودم را برای شکست آماده کنم و وقتی از دست می دهم که فکر می کردم تنها شانس من برای تمرین است ، از دست بدهم ، زیرا این نیز سالم نیست. من دارم یاد می گیرم که به راحتی خودم را پیش ببرم.

WFH

ظهر

این همه گیری برای من تعدیل عظیمی از شیوه زندگی نبود زیرا من قبلاً در خانه کار می کردم و مشاغل خود را اداره می کردم. من سعی می کنم چند روز را در طول هفته انتخاب کنم تا بتوانم با تیمم در دفتر مجدداً ملاقات کنم ، اما من از انعطاف پذیری خانه بودن لذت می برم. این سال گذشته باعث شد من از گذراندن وقت بیشتر با خانواده قدردانی کنم ، چیزی که امیدوارم بتوانم به جلو ادامه دهم. مثل این است که وقتی از تعطیلات برمی گردید احساس می کنید و فکر می کنید ، من هرگز به روشهای قبلی خود بر نمی گردم! و سپس شما انجام دهید. چیزی که من یاد می گیرم این است این این روش است: پیدا کردن راه هایی برای پیاده سازی آن زمان با کیفیت در زندگی روزمره برای حفظ شادی.

6:30 بعد از ظهر

اکنون که ما بچه دار شدیم ، ناگهان احساس می شود که همه می خواهند با هم معاشرت کنند – که من از آن بسیار سپاسگزارم. اما من به جایی رسیدم که فکر می کردم ، وای ، من سوخته ام. ما خیلی کار می کنیم ، حالا ما یک بچه داریم و من می خواهم شب در خانه باشم. بنابراین برنامه ریزی بیش از حد چیزی است که من سعی می کنم بیشتر به آن توجه کنم ، اما باز هم ، این کار در حال پیشرفت است.

پیا بارونسینی

ساعت 7 عصر

من با دو والد بزرگ شدم که به آشپزی افتخار می کردند. این بخش بزرگی از نحوه تربیت من بود. من و شوهرم ، داوید ، با این روش برخورد می کنیم: من غذاهای سالم تری می پزم ، و اگر او چیزی ایتالیایی می خواهد ، آشپزی می کند. ما عاشق تهیه یک پاستای بزرگ یکشنبه شب هستیم. معمولاً ، هر آنچه از بازار کشاورزان آن روز به دست آوردیم ، مانند کدو سبز یا میگو پومودورو با هر آنچه در فصل است ، با هم می ریزیم.

ویندوز پایین

ساعت 8 (ISH) PM

گاهی اوقات همه با هم حمام می کنیم یا فقط روی تخت می رویم و صحبت می کنیم و معاشرت می کنیم. من از جمله افرادی هستم که همه محصولات زیبایی خود را کنار تخت نگه می دارم. من یک سرم استفاده می کنم ، بگذارید سرد شود ، دیگری بزنید و سپس مقداری کرم دور چشم بزنید. این روش مورد علاقه من برای پایان دادن به روز است.

 1. داستان را بخرید

 2. گردنبند جین وین

  جین وین
  گردنبند
  گوپ ، 248 دلار

  خرید کن

 3. گردنبند آریل گوردون

  آریل گوردون
  گردنبند
  گوپ ، 1825 دلار

  خرید کن

 4. goop Beauty GOOPGENES روغن صورت فوق العاده مغذی همه کاره

  goop Beauty
  GOOPGENES سوپر همه کاره
  روغن صورت مغذی

  goop ، 98 دلار/89 دلار با اشتراک

  خرید کن

 5. مجموعه عشق سوم

  سومین عشق
  تنظیم
  سومین عشق ، 70 دلار

  خرید کن

 6. مجموعه جنبشی ThirdLove

  سومین عشق
  تنظیم
  سومین عشق ، 120 دلار

  خرید کن

 7. ThirdLove The Perfect Temp Kit

  سومین عشق
  کیت
  سومین عشق ، 199 دلار

  خرید کن

 8. سلام لوسیا بالا

  سلام لوسیا
  بالا
  گوپ ، 295 دلار

  خرید کن

 9. سلام لباس لوسیا

  سلام لوسیا
  لباس
  گوپ ، 475 دلار

  خرید کن

 10. روپوش ابریشم سوم عشق

  سومین عشق
  لباس بلند و گشاد
  سومین عشق ، 199 دلار

  خرید کن

 11. پرتاب ترمه بن سلیمانی

  بن سلیمانی
  پرت کردن
  گوپ ، 375 دلار

  خرید کن