برهنه شدن و یافتن شادی در بدن شما

زن برهنه در صحرا

با همکاری دوستان ما در Maple Hill ، Nyssa و PUMA

برای سومین اجلاس مجازی ما در goop Health ، ما می خواستیم راههای معنی دار برای تقویت ارتباط با بدن خود را کشف کنیم. در طول چهار هفته ، ما آموختیم که چگونه از طریق تمرینات ورزشی ، با تمرینات ترمیمی و با گوش دادن به توصیه های برخی از متخصصان و ویراستاران مورد علاقه خود ، به بدن خود بازگردیم. در پایان برنامه ، در قالب goop کلاسیک ، ما در حال طراحی یک ماجراجویی جدید در goop Health بودیم – به زودی منتظر اطلاعیه باشید. اما در حال حاضر ، اینها غذاهای آماده ما برای بدن بودند.

1

در آشپزخانه لمس کنید

مدیر غذا ما ، کیتلین اومالی ، به ما نشان داد که چگونه با آموزش ساخت ماکارونی تازه حواس خود را در آشپزخانه درگیر کنیم. و ما از خرد عمدی او در سایر مناطق آشپزخانه استفاده کرده ایم. قهوه مکان خوبی برای شروع است.

 1. برای تهیه بهترین فنجان قهوه در خانه ، دانه های عالی می خواهید. مال ما از کشاورز کلمبیایی برنده جایزه و نسل سوم است. رایحه به تنهایی شما را بیدار می کند – حبوبات بوی خارق العاده ای از کیسه ، هنگام خرد شدن و هنگام دم کشیدن دارند.

  goop FAIR TRADE SPECIALTY COFFEE

  احمق
  FAIR TRADE SPECIALTY COFFEE
  خنده ، 28 دلار

  خرید کن

 2. دستیابی به قهوه خوشمزه به راحتی با دستگاه پرس فرانسوی امکان پذیر است. دانه های درشت آسیاب شده قهوه را به قابلمه اضافه کنید ، روی آن را با آب بپوشانید و بگذارید تا قهوه به مدت شصت ثانیه شکوفا شود. نکته اصلی در اینجا صبر است. شکوفا شدن باعث می شود که دی اکسید کربن آزاد شود و طعم غنی تری به دنبال دارد. هم بزنید ، روی آن را با آب بیشتری بریزید و بگذارید چند دقیقه دیگر دم بکشد. (ما شناخته شده بودیم که اجازه دادیم زمین های ما مدتی بیشتر شیب داشته باشد ، سپس روی یخ بریزیم.)

  همکار CLARA FRENCH PRESS

  همکار
  CLARA FRENCH PRESS
  خنده ، 99 دلار

  خرید کن

 3. پاشیدن شیر مورد علاقه شما یک فنجان قهوه جامد را به سطح بعدی می رساند. ما شیر ارگانیک بدون قند Maple Hill را دوست داریم. فرآیند فیلتر کردن لاکتوز و قند شیر را حذف می کند ، بنابراین شیرینی اضافی به فنجان جو اضافه نمی کند. (ما از طرف قوی خود را ترجیح می دهیم.)

  شیر ارگانیک بدون قند Maple Hill

  Maple Hill
  شیر ارگانیک شکر صفر
  Maple Hill

  خرید کن

2

3

به خودتان گوش دهید – و کاوش کنید

به عنوان کتی استورینو ، بنیانگذار Megababe و نویسنده بحث بدن، به ما گفت: توجه کنید که صدای درونی شما در مورد شما چه می گوید. منفی است؟ به احساسی که دارید و چگونه خود را درک می کنید توجه کنید. استورینو می گوید پذیرش بدن برای افراد در هر اندازه ای است. این درباره تغییر نحوه صحبت در مورد بدنمان است ، که با شناختن خود شروع می شود.

 1. اگر تا به حال فرج خود را بررسی نکرده اید ، بگذارید دستگاه مورد علاقه خود را برای این کار به شما معرفی کنیم. یک قسمت درخشان از این آینه هندزفری: چراغ LED.

  nyssa VieVision Between Legs Mirror

  نیسا
  nyssa VieVision Between Legs Mirror
  نیسا ، 64 دلار

  خرید کن

 2. ساعت لگنی که توسط مربی سابق ژیمناستیک المپیک طراحی شده است ، ماهیچه های عمیقی را درگیر می کند که ممکن است هر روز در هنگام حرکت خمیده فراموش کرده یا آنها را رها کرده باشید. خالق یانا بلینوا می گوید: ترفند این است که به بدن خود اجازه دهید به طور شهودی بر روی دستگاه تکان بخورد و در موقعیتی قرار بگیرد که بیشترین سفتی و تنش را در آن احساس می کنید.

  ساعت لگنی دستگاه تمرین ساعت PELVIC

  ساعت لگن
  دستگاه تمرین ساعت PELVIC
  خنده ، 84 دلار

  خرید کن

 3. با کاوش در آنچه که به شما لذت می بخشد ، بدن خود را بشناسید. ویبراتور دو طرفه ما برای افراد کنجکاو و بازیگوش است. در هر طرف هشت الگوی ضربان دار با شدت های مختلف وجود دارد (یعنی شصت و چهار تنظیم برای بازی).

  goop Wellness ویبراتور WAND دو طرفه

  goop Wellness
  ویبراتور چوب دو طرفه
  خنده ، 95 دلار

  خرید کن

4

بدن خود را بیدار کنید

کارگردان زیبایی ، ژان گادفری-جون در مورد حسی که از آن استفاده می کند به ما گفت: با خودتان برهنه شوید. این توصیه از اریکا چیدی ، سرپرست پادکست The goop و بنیانگذار LOOM بود. گادفری-جون می نویسد: “نه به روش جنسی ، بلکه به شیوه ای که من در اینجا در بدن خود هستم.” یک برس خشک سریع اضافه کنید ، سپس آن را با استفاده از روغن یا کرم بدن ماساژ دهید. گادفری-جون می گوید: “پوست شما احساس خوبی دارد ، بدن شما احساس خوبی دارد و نمی توانید متوجه نشوید که بدن شما چقدر عالی است و چقدر خوش شانس هستید که آن را دارید.” برای آخرین لمس ، ما ظاهر طبیعی چوب پایه وستمن آتلیه را دوست داریم. (برای پیدا کردن سایه خود ، سرویس مجازی تطبیق سایه مارک را امتحان کنید.)

 1. کرم ضد آفتاب داروخانه ارگانیک CELLULAR PROTECTION SPF 30

  داروخانه ارگانیک
  سلولی
  آفتاب حفاظت
  کرم SPF 30

  خنده ، 69 دلار

  خرید کن

 2. چوب وستمن آتلیه VITAL SKIN FOUNDAS STICK

  آتلیه وستمن
  پوست حیاتی
  پایه
  چوب

  خنده ، 68 دلار

  خرید کن

 3. Jao GOE OIL

  جائو
  GOE OIL
  خنده ، 50 دلار

  خرید کن

 4. goop Beauty G.TOX برس خشک ULTIMATE

  goop Beauty
  برس خشک G.TOX ULTIMATE
  خفن ، 20 دلار

  خرید کن

 5. goop Beauty GOOPGENES ترمیم کننده تغذیه بدن BUTY

  goop Beauty
  تغذیه کننده GOOPGENES
  تعمیر باتر بدن

  goop ، 55 دلار/50 دلار با اشتراک

  خرید کن