7 مارک بهترین کرم پودر گریم [پوست خشک، چرب و مختلط]

پس از پاک کردن صورت، یک لایه نازک از مرطوب کننده را روی تمام قسمتهای صورتتان به آرامی ماساژ دهید. قبل از استفاده از آن مطمئن شوید که تمام آبهای اضافی آن را به کمک دستمال کاغذی گرفته اید. برای زیبایی بیشتر، بهتر است از کرم پودرهایی استفاده کنید که همرنگ پوست بوده و روی صورت تشخیص داده نشوند. برخی دیگر از آنها که کاربردی حرفه ای نظیر گریم دارند، تا 50 درصد رنگدانه را در خود جا داده اند. شما میتوانید در صورت نیاز با افزودن مقداری مرطوب کننده بی رنگ به آن، پوشش دهی متوسطی از آن بگیرید.

بهتر است از یک مرطوب کننده سبک همانند لوسیونها استفاده کنید. برای پوشش بالاتر، استفاده از اسفنج گزینه بهتری محسوب میشود. به این ترتیب روی صورت شما به صورت یکدست پخش میشود. از وسط صورت شروع کرده و آن را به سمت بیرون صورت پخش کنید. اگر احساس کردید نقاطی از صورتتان که دارای لکه، اسکار آکنه یا عیبی است که پوشانده نشده، میتوانید به کمک انگشتتان مقداری کانسیلر را روی آن نقاط بمالید. اکنون اسفنج را روی نقاط مختلف صورتتان که کرم پودر مالیده اید، به آرامی ضربه بزنید.

به مدت 5 دقیق ثبر کنید تا کانسیلر کاملاً روی پوست بنشیند، سپس به کمک نوک اسفنج دوباره روی آن نقاط به آرامی کرم پودر را اعمال کنید. سپس به کمک یک برس آن را بر روی صورت خود اعمال کنید. یک اسفنج آرایشی را برداشته و آن را مرطوب کنید. با خرید پنکک Air Mat شما با یک تیر چند نشان زدهاید: یک ماتکننده، مرطوبکننده و ضد لک را با هزینه یک محصول خریدهاید.

اما بعد از این مورد، اهمیت اون زمانی مشخص میشه که با استفاده از زیرسازی مناسب، پوشاندن جوشها و لکها، یکدست سازی رنگ پوست و در برخی محافظت در برابر اشعه آفتاب، میتونه جلوه بهتری به آرایش بده و قدرت لوازم آرایشی دیگه رو کرم پودر ت چند برابر میکنه. در بین خانمها مرسوم است اما انتخاب نوع متناسب با جنس پوست و رنگ نزدیکتر به آن اهمیت زیادی دارد.