1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

برای خرید مبلمان و تجهیزات دکوراسیون، دو انتخاب کلی پیش رو دارید؛ مراجعه به بازار سنتی یا خرید اینترنتی مبلمان. اینجوری با یه تیر دو نشون میزنن. این یه نکته ی خیلی مهمیه که یه فروشگاه بتونه با تولید محتوای مناسب حالا چه متنی و چه تصویری کالاهای جدید رو به مشتری ها به بهترین شکل نشون بده. این مراحل احساس امنیت و خرید درست رو به مشتری میده.

حالا چه درست باشه چه غلط! نظر من اینه که اگه یه فروشگاه اینترنتی و یه کسب و کاری که قراره محصول به مردم ارائه کنه میخواد موفق بشه، باید اطلاعات درست و صحیح به کاربرانش ارائه بده. دیجیکالا به عنوان یکی از قدیمیترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصلبودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاههای معتبر جهان، به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. ولی به نظر من چندتا فروشگاه داخل اینجا هستند که اصلا عملکرد مناسبی نداشتن و نمیتونن به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی در سال ۱۴۰۰ معرفی بشن توی این لیست!

این فروشگاه رو در نهایت میشه به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی معرفی کرد تا افراد بیشتری از خدمات این فروشگاه استفاده کنن. فروشگاهی که اجناسش همیشه تامین باشه با نظر مثبت کاربراش بهترین فروشگاه اینترنتی در سال ۱۴۰۰ که سال جاری هست میشه. شاید اعتماد بهشون کار درستی باشه تا یکی از اونا هم بهترین فروشگاه اینترنتی بشه. یکی از اون فروشگاه هایی که توی این لیست هم هست، دیجی کالاعه.

سلام آیا دیجی کالا سرویس پرداخت حضوری در محل را هم دارد؟ به نظر من فروشگاه های آنلاین دیگه ای هم هستن که به تازگی به محبوبیت رسیدن و توی این لیست نیستن. اغلب با مشکلاتی که برای مشتری هاشون به وجود میارن یا برخورد نادرست پشتیبان هاشون، تاخیر توی ارسال و خیلی از مشکلات دیگه امتحان خودشون رو پس دادن و از چشم بیشتر کاربرها افتادن. برای اولین بار بود که باهاش آشنا میشدم.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه اینترنتی طرف قرارداد دوو لطفا از صفحه ما بخواهید.