15 مدل دوچرخه ثابت باکیفیت و برتر با قیمت روز و خرید اینترنتی – مینینیم

با کمک مانیتور به کار رفته در این محصول میتوانید به راحتی اطلاعاتی مانند ضربان قلب ، مسافت طی شده ، کالری سوزانده شده و … با کمک ورودی AUX روی این دستگاه نیز میتوانید هنگام ورزش کردن موزیک گوش کنید و لذت ببرید. مانیتور رنگی این دستگاه به صورتی است که میتوانید با کمک آن تمامی آیتمها را به صورت جداگانه و به صورت همزمان مشاهده کنید. شما میتوانید با کمک نمایشگر به کار رفته در این محصول مواردی نظیر سرعت ، مصرف کالری و… دوچرخه ثابت این برند کیفیت بسیار خوبی دارد و که میتوانید با کمک نمایشگر به کار رفته در آن ضربان قلب ، سرعت و میزان مصرف کالری را نیز اندازه بگیرید. با استفاده از این محصول هم میتوانید در منزلتان چربی سوزی داشته باشید و در عین حال نیز به سلامت استخوانها کمک کنید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بتوانید بهترین مارک دوچرخه ثابت را خریداری کنید.

این دوچرخه ها نسبت به باشگاهی اندازه کوچکتری دارند و فضای کمتری را در منزل اشغال می کنند. آن ها توجه نکنید و کیفیت آن را بررسی کنید و دقت کنید صندلی با کیفیت داشته باشد. کمر را صاف نگه دارید. بدین ترتیب میتوانید بر اساس قدرتی که دارید ، پدالهای به کار رفته را تنظیم کرده و کالریسوزی کنید. شما میتوانید دوچرخه ثابت خانگی مدنظرتان را با توجه به نیازهایی که دارید تهیه کنید. اما اگر ورزشکار هستید و قصد انجام ورزش حرفه ای را دارید، باید دوچرخه ثابتی تهیه کنید که بتواند با ارائه امکانات پیشرفته و متنوع، نیاز شما را برطرف کند که گران نیز هست. تنظیمات این دستگاه از لحاظ نرمی و سختی حدود هشت حالت میباشد که از طریق سیستم پیشرفته الکترومگنت آن قابل تنظیم است. دقت داشته باشید میزان سطح مقاومت دستگاه در هشت سطح متفاوت خرید دوچرخه ثابت از بانه قابل تنظیم میباشد. دوچرخه ثابت نشسته نوعی از دوچرخههایی است که افراد تنها در صورت نشستن روی صندلی دستگاه قادر به رکاب زدن خواهند بود.

امروزه ثابت شده است که استفاده از دوچرخه های ورزشی روشی موثر و سرگرم کننده برای داشتن بدن روی فرم است. دوچرخه های اسپینینگ امروزه رو به افزایش است. عملکرد دوچرخههای اسپینینگ شبیه سوارشدن بر دوچرخههای کوهستان است. در بین مدلهای دوچرخه ثابت بیشترین کالری سوزی را میتوانید در دوچرخه ثابت اسپینینگ تجربه کنید. دوچرخه ثابت اسپینینگ (Spinning): تمرین با این نوع دوچرخه ثابت موجب افزایش توان و قدرت عضلات، افزایش استقامت پاها و چربی سوزی در نواحی شکم می شود. قیمت دوچرخه ثابت نشسته نسبت به دوچرخه ثابت ایستاده گرانتر بوده و این قیمت با افزایش امکانات آن، بیشتر هم می شود. اما در ادامه ما لیستی از بهترین دوچرخه های ثابت خانگی و حرفه ای را که جزو پرفروشترین در بازار ایران هستند را برای شما آورده ایم تا با خیال آسوده خریدی مطمئن داشته باشید. با کمک این نوع دوچرخه ثابت میتوانید به راحتی میزان کالری سوزی خود را نیز در نظر داشته باشید. با کمک برنامه شخصیسازی این محصول نیز براساس نیاز خود میتوان تمامی تنظیمات آن را تغییر داد. این گزینهها میتواند به منسجمتر شدن برنامه ورزش و کاهش وزنتان کمک کند. برنامه های تمرینی، اطلاعات نمایشی و قابلیت هایی همچون پخش موسیقی، جک AUX، بلوتوث و از این دست ویژگی ها در آنها به چشم میخورد.

این مدل بیشتر کاربرد پزشکی دارد و شما می توانید با برنامه پزشکی مشخص به وسیله آن وزن کم کنید. البته دوچرخه های باشگاهی معمولا وزن زیادی دارند و دوچرخه های خانگی سبک تر هستند. راحتی – دوچرخه های ایستاده در اطراف فضای کمی را می گیرند و می توانند تقریبا در هر نقطه استفاده شوند. این تنوع طراحی توانسته است طیف وسیعی از علاقمندان به فیتنس را به سمت خود جلب میکند. در این صورت، دوچرخه های ثابت ورزشی بهترین وسیله برای دوچرخه سواری در محیط های باشگاهی یا خانگی است. دوچرخه های ثابت Artis و Recline شرکت تکنوجیم، دستگاه هایی هستند که طیف گسترده ای از امکانات و ویژگی ها را ارائه می دهند : از کنترل ضربان قلب تا تکنولوژی تولید انرژی که در واقع به ازای تمرین شما، تولید نیرو و انرژی می کند. در این مدل صندلی به صورت پشتی دار طراحی شده که نواحی کمر به صورت کامل پوشش میده و دارای نشیمن بزرگ و بسیار راحت از جنس ابر و پارچه میباشند و پدال ها در قسمت جلوی دستگاه قرار دارند. دوچرخه ثابت نشسته به دلیل طراحی نشسته ای که دارد، استرس و فشار کمتری را روی زانو، مچ پا، پشت، گردن و سایر مفاصل وارد می کند و نشستن و برخواستن از آن بسیار راحت است.