10 مارک از بهترین کرم ضد لک برای پوست حساس

داشتن پوستی صاف، روشن و درخشان یکی از ملاک های مهم در زیبایی به حساب میآید، و تقریباً تمام افراد دوست دارند که پوستی روشن و بدون نقص داشته باشند، اما گاهی اوقات پوست انسان در اثر عوامل مختلف دچار تیرگی شده و پوست رنگ طبیعی خود را از دست میدهد، در این حالت شما دو انتخاب دارید، اول مراجعه به پزشک و پیگیری درمانهای هزینه بر برای روشن شدن پوست خود و دوم استفاده از یک کرم ضد لک و یا ضد تیرگی و یا سایر محصولات روشن کننده برای رفع تیرگی پوست است. ضد لک ملازکس با استفاده خاصیت سینرژیسمی در مواد تشکیل دهنده خود (خاصیت سینرژیسمی باعث جذب سریع و تاثیرگذاری بیشتر میشود) به عنوان یک محصول اثر بخش و تضمین شده در زمینه بهداشت پوست معرفی شده که بدون دارا بودن مواد آلرژی زا علاوه بر رفع تدریجی لک های پوستی ناشی از افزایش سن، تغییرات هورمونی، تاثیرات منفی برخی داروها و همینطور اشعه های مضر خورشید تیرگی های ناشی از اپیلاسیون، لایه برداری و لیرز را هم به راحتی برطرف می کند.

کرم ضد لک و روشن کننده – نکته مهم در هنگام استفاده از کرمهای ضد لک این است که سعی کنید بدون مشاوره اقدام به خرید هیچ محصولی نکنید چرا که در بسیاری موارد اگر کرم با پوست شما سازگار نباشد میتواند سبب آسیبهایی بر روی پوست شما شود. از محصولات مراقبت پوست نظیر سرم ویتامین C استفاده کنید. محصولات MQ ساخته شده از مواد با کیفیت می باشد. این محصولات در یکی از معتبرترین لابراتوارهای فرانسه و زیر نظر اساتید فن در صنعت مراقبت از پوست و مو فرموله کرم ضد لک اوریاژ شده است.

این محصول در برابر اشعه های UVA و UVB از پوست صورت مراقبت و محافظت به عمل می آورد. برای استفاده از هر کرم روشن کننده و ضد لک پوست بر اساس میزان لک و یا جوش و جای جوش بهتر است دو دوره از کرم استفاده شود به طور مثال در دوره اول هر شب از کرم استفاده شود و در دوره دوم دو الی سه روزی یک بار و بعد کرم قطع شود.

هر ۲ ساعت یک بار آن را تمدید نمایید. با سلام ، لطفا در صورت امکان تداخلی با این محصول نداشته باشد ، به این صورت که یا دوره درمان با این کرم را تکمیل نمایید و بعد مزوتراپی انجام دهید و یا بر عکس. در صورت بروز التهاب یا حساسیت مصرف را قطع نموده و با پزشک مشورت نمایید. البته در صورت صلاحدید پزشک دوره مصرف طولانی تر خواهد بود. اما توصیه می شود مصرف کرم را حداقل به مدت 60 الی 90 روز ادامه داد. بنابراین، ممکن است ناحیه اطراف لک را هم روشن کنند و در نتیجه، نقطههای روشنی روی پوست ایجاد شوند.