چگونه فاصله پرداخت جنسیتی خود را از 15 درصد به 5.5 درصد کاهش داده ایم

بافر بر این باور بنا شده است که شفافیت باعث ایجاد اعتماد می شود ، ما را مسئول می کند و می تواند صنعت ما را به جلو ببرد. حقوق ما از سال 2013 شفاف بوده است و برای پنجمین سال متوالی ما تجزیه و تحلیل شفاف حقوق خود را به اشتراک می گذاریم. در این گزارش ، ما تفاوت بین درآمد مردان و زنان را در Buffer به اشتراک می گذاریم.

ما در پنج سال گذشته راه زیادی را طی کرده ایم. دور از نسبت 70 درصد مردان و 30 درصد زنان در تیم زمانی که من اولین بار این گزارش را نوشتم ، امسال ، ما به 50/50 نزدیک شده ایم. و در زمان تهیه این گزارش ، تیم رهبری ما هشت نفر است که پنج نفر از آنها زن هستند.

در اینجا همه اعداد و ارقام ما از تجزیه و تحلیل دستمزد 2021 ما ، به همراه بیشتر در مورد تأثیر مثبت شفافیت بر شکاف دستمزد جنسیتی برای ما وجود دارد.

تجزیه و تحلیل پرداخت 2021

در اینجا تفاوت حقوق و دستمزد جنسیتی تعدیل نشده در Bufer از مارس 2021 به نظر می رسد:

تیم بافر: 83 نفر
زنان: 39
مردان: 44

میانگین حقوق زنان: 123،707 دلار
میانگین حقوق برای مردان: 131،923 دلار
درصد عدم تعدیل: 5.46

توجه داشته باشید: ما در حال مقایسه درآمد بین همه مردان و همه زنان در Buffer ، صرف نظر از نقش یا سطح تجربه آنها هستیم. شکاف دستمزد تعدیل شده ، شکاف درآمد بین افرادی است که نقشهای مشابهی را ایفا می کنند. ما در Buffer شکاف حقوق تعدیل نشده داریم زیرا از فرمول حقوق برای همه حقوق خود استفاده می کنیم.

در مورد اعداد

برای دومین سال پیاپی فاصله ما کاهش یافته و امسال نسبت به سال گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

ما از سال 2019 ماهانه فاصله حقوق و دستمزد جنسیتی تعدیل نشده را در Buffer دنبال می کنیم. در اینجا می توانید پیشرفت ما را در سال گذشته مشاهده کنید ، جایی که این شکاف به تدریج از 12.5 درصد به 5.5 درصد کاهش یافته است.

نسبت به سالهای گذشته
در اینجا مقایسه همه سالهایی است که ما این تجزیه و تحلیل حقوق را انجام داده ایم. همچنین می توانید هر گزارش کامل را در پیوندهای زیر بخوانید: 2020 ، 2019 ، 2018 ، 2017.

شکاف دستمزد جنسیتی ما در دو سال گذشته از 15 درصد به 5 درصد کاهش یافته است – چگونه این اتفاق افتاد؟

ما از زمان شروع به اشتراک گذاری تجزیه و تحلیل شفاف حقوق و دستمزد ، توجه زیادی به شکاف دستمزد جنسیتی در Buffer داشته ایم و متعهد شده ایم که شکاف خود را کاهش دهیم.

شفافیت عامل مهمی در کاهش شکاف دستمزد جنسیتی ما بوده است.

در این راه تغییرات کوچکی انجام شده است ، اما مهمترین عامل برای ما شفافیت بوده است. ما معتقدیم که شفافیت پاسخگویی ایجاد می کند ، و از مثال ما مشخص است که شفافیت می تواند تأثیر بسزایی در برطرف کردن شکاف دستمزد جنسیتی داشته باشد.

شفافیت منجر به یادگیری بیشتر شد.

از طریق شفاف بودن ، ما در مورد شکاف دستمزد جنسیتی بیشتر آموخته ایم و توانسته ایم هر سال تغییرات و تعدیل ها را ادامه دهیم. در سال 2017 ، هنگامی که برای اولین بار گزارش را اجرا کردیم ، اطلاعات زیادی در مورد حقوق برابر نداشتیم. ما همچنین تعداد تیم های کوچکتری داشتیم و تعداد کمتری از هم تیمی های خود را به عنوان زن معرفی می کردیم و بعداً متوجه شدیم که داشتن یک زن پردرآمد در تیم فاصله ما را در سال 2017 کمتر کرده است ، بنابراین گزارش ما بازتاب دقیقی از سال برای ما نبود.

در سال 2019 ، ما بالاترین شکاف دستمزد در عین حال جنسیتی – 15 درصد – را داشتیم و آن سال بود که تعداد زنان تیم خود را نیز افزایش دادیم.

ارتباطی که ما مشاهده کردیم این است که وقتی در آن سال زنان بیشتری را استخدام کردیم ، شکاف دستمزد جنسیتی ما بیشتر شد زیرا بسیاری از آن زنان در سطوح پایین تر استخدام شدند. با این حال ، ما شاهد این هستیم که با گذشت سالها با افزایش تعداد زنان ، این فاصله به آرامی کاهش می یابد و تعداد بیشتری از زنان ارتقا یافته و در مجموع درآمد بیشتری کسب می کنند.

شفافیت توجه بیشتری را به ایجاد این تغییر جلب کردبه

گزارش گزارش شکاف دستمزد جنسیتی هر سال ، تیم های بیشتری را گرد هم آورده است تا بر نحوه افزایش حقوق برابر در Buffer تمرکز کنند. انتشار گزارشی که نشان می دهد شکاف دستمزد جنسیتی ما هر سال بدتر می شود ، چندان جالب نیست و چندین تیم انگیزه زیادی برای بهبود این تعداد داشته اند.

تیم مالی ما به جای سالانه داده های جنسیتی را ماهانه ردیابی کرد و تصویر واضح تری از تأثیر استخدام ها و خروج های جدید بر شکاف کلی ما ارائه کرد.

تیم مردم ما همچنین نقش مهمی در تنوع بخشیدن به خط استخدام ما در طول این سالها داشته است تا زنان بیشتری را در موقعیت های پردرآمدتر قرار دهد. کار تیم مردم ما به ویژه با توجه به این که به عنوان یک شرکت متمرکز بلند مدت ، تیم ما را به طور قابل توجهی سال به سال افزایش نمی دهیم ، چشمگیر است. اندازه تیم ما در سال 2017 72 هم تیمی بود و در حال حاضر 83 هم تیمی است.

نسبت هم تیمی هایی که در Buffer خود را مرد و زن معرفی می کنند به میزان قابل توجهی بهبود یافته است.

هنگامی که ما برای اولین بار شروع به گزارش حقوق و دستمزد برابر کردیم ، 70 درصد مرد و 30 درصد زن در Buffer بودیم. این بدان معناست که هرگونه تغییر در تعداد زنان در Buffer تأثیر قابل توجهی بر شکاف دستمزد جنسیتی ما دارد و هنگام پیوستن یا خروج زنان از Buffer به احتمال زیاد دچار نوسان می شود.

از آن زمان ، تقسیم جنسیتی ما تقریباً 50/50 با 44 مرد و 39 زن در تیم شده است ، و در زمان تهیه این گزارش ، تیم رهبری ما در Buffer هشت نفر است که پنج نفر از آنها زن هستند.

ما از این روند مثبت نزولی اطمینان داریمبه

در حال حاضر ، ما می توانیم با خیال راحت بگوییم که فاصله پنج درصدی ما ناشی از یک فرد پردرآمد در تیم بافر نیست. این کاهش مداوم فاصله ما در دو سال گذشته نتیجه بسیاری از زمینه های کاری است و قرار نیست در یک ماه به شدت تغییر کند.

بعد برای حقوق برابر در بافر چه می شود؟

ما مفتخریم که شکاف دستمزد جنسیتی ما 5.5 درصد است که بسیار کمتر از میانگین صنعت است. ما به انجام همه کارهایی که انجام می دهیم ادامه خواهیم داد و فاصله دستمزد جنسیتی خود را در طول سال از نزدیک مشاهده خواهیم کرد. ما به کار برای عدم وجود شکاف دستمزد جنسیتی تعدیل نشده و تمرکز بر تنوع در استخدام خود ادامه می دهیم. ما همچنین امیدواریم که سفر ما بتواند به دیگران کمک کند که به دنبال حل اختلاف دستمزد جنسیتی هستند.

اگر شرکت های دیگری را می شناسید که تفاوت دستمزد جنسیتی خود را به صورت عمومی به اشتراک می گذارند ، یا می خواهید مشارکت خود را به صورت عمومی به اشتراک بگذارید ، برای ما توییت ارسال کنیدبه خوشحال می شویم گپ بزنیم!

آیا می خواهید در شرکتی با شفافیت حقوق کار کنید؟ ما در حال استخدام هستیم ، نقش های باز ما را بررسی کنید!